Cube Invest-ը և Parvanyan Consulting-ը միավորել են ուժերը՝ աջակցելու բիզնեսների զարգացմանը
Փետրվարի 27-ին տեղի ունեցած հանդիպման ընթացքում Cube Invest ներդրումային ընկերությունը և Parvanyan Consulting-ը ստորագրեցին համագործակցության հուշագիր:
Համագործակցությունը ոչ միայն կամրապնդի համընդհանուր արժեքները, այլև հնարավորություն կտա ստեղծելու նոր ու կայուն բիզնես լուծումներ։ Երկու ընկերությունների համատեղ ջանքերը միտված են բիզնեսների արդյունավետության բարձրացմանը և կայուն զարգացման խթանմանը։
Ի՞նչ է նախատեսվում համագործակցության շրջանակում
Հուշագրի համաձայն, Cube Invest-ը և Parvanyan Consulting-ը կիրականացնեն մի շարք նախաձեռնություններ, որոնք ուղղված կլինեն բիզնեսների աջակցությանն ու մրցունակության բարձրացմանը։ Նորարարական լուծումների, վերլուծությունների և ռազմավարական խորհրդատվության շնորհիվ նրանք կօգնեն ձեռնարկություններին արդյունավետորեն հաղթահարել շուկայի մարտահրավերները։
Այս համագործակցությունը նաև աջակցում է Հայաստանի տնտեսական զարգացմանը, զարկ տալով ֆինանասկան ոլորտում գրագետ և արդյունավետ համագործակցություններին:

Во время встречи 27 февраля инвестиционная компания Cube Invest и Parvanyan Consulting подписали меморандум о сотрудничестве:
Сотрудничество не только укрепит универсальные ценности, но и даст возможность создавать новые и устойчивые бизнес-решения. Совместные усилия двух компаний направлены на повышение эффективности бизнеса и содействие устойчивому развитию.
Что планируется в рамках сотрудничества
Согласно меморандуму, Cube Invest и Parvanyan Consulting реализуют ряд инициатив, направленных на поддержку бизнеса и повышение конкурентоспособности. Благодаря инновационным решениям, анализу и стратегическим консультациям они помогут предприятиям эффективно справляться с рыночными вызовами.
Это сотрудничество также способствует экономическому развитию Армении, придавая импульс грамотному и эффективному сотрудничеству в финансовой сфере.
Cube Invest получила рейтинг Fitch Rating B-рейтинг
Инвестиционная компания Cube Invest зафиксировала рост рейтинга в области финансовой оценки, получив рейтинг B от международного рейтингового агентства Fitch Ratings․